Evalytics key-users

Evalytics is een online tool waarmee je cursus-, docent- en/of toetsevaluaties uitvoert. Om gebruik te maken van Evalytics moet je contact opnemen met de Evalytics key-user binnen jouw faculteit of afdeling.

  • Grotius Academie: Ellen van Lent (e.vanlent [at] cpo.ru.nl ())
  • CPO opleidingen: Renée Schepens-Rauwerda (r.schepens [at] cpo.ru.nl)
  • CPO stichtingen: Mirjam den Brok (m.denbrok [at] cpo.ru.nl ())
  • Centrum Sociale Wetenschappen opleiding AMID & RITHA: Daphne van Cauter (daphne.vancauter [at] ru.nl)
  • Faculteit der Letteren: Carine Eskes (carine.eskes [at] ru.nl ())
  • Faculteit der Medische Wetenschappen: Roos Lindeboom (roos.lindeboom [at] radboudumc.nl), Daisy Kok (daisy.kok [at] radboudumc.nl)
  • Faculteit der Sociale Wetenschappen: Helma van Tits (helma.vantits [at] ru.nl)
  • In’to Languages: Ellen Dijkstra (e.dijkstra [at] ru.nl), Rebecca Keshish Danialian (r.keshishdanialian [at] ru.nl), Simone Claessen (s.claessen [at] ru.nl ()), Marlindy Roelofs (marlindy.roelofs [at] ru.nl)
  • Faculteit der Managementwetenschappen: Erna Veneman (erna.veneman [at] ru.nl ())
  • Radboud Docentenacademie: Lieke van der Zee (l.vanderzee [at] ru.nl), Maaike Messelink (maaike.messelink [at] ru.nl)
  • Radboud Writing Lab: Nelleke Haverkate (n.haverkate [at] ru.nl)

Algemeen contact

Voor overige en algemene vragen kun je contact opnemen met evalytics [at] ru.nl ()

Organisatieonderdeel