Zoek in de site...

Programma

Programma donderdag 1 september 2022

Tijd Programma-onderdeel Wie Locatie
11.00-11.45u

Kennismaken met de Radboud Docenten Academie

Peter-Arno Coppen, hoogleraar
Arnoud Aardema, hoofd onderwijs

Elinor Ostromgebouw
EOS N01.630

12.00-13.30u

Kennismaken met de opleiding




Jolanda Suijker, opleidingscoördinator master

Lieke Jager, opleidingscoördinator minor & module

Elinor Ostromgebouw
EOS N01.150

EOS N01.610

13.30-14.30u

Pauze

14.30-16.00u

Kennismaken met de instituutsopleider

Zoek in dit overzicht (pdf, 61 kB) op welke instituutsopleider bij jouw stageschool hoort, zodat je weet naar welke bijeenkomst je gaat.
Sonja Schoenmakers en Jolique Kielstra

Erasmusgebouw
Lokaal E1.02

Rosalie Reede

Erasmusgebouw
Lokaal E1.09

Hedwig de Krosse

Erasmusgebouw
Lokaal E2.72

Gisbert van Ginkel en Frouke de Wijs

Erasmusgebouw
Lokaal E1.14

Vera van Jaarsveld

Erasmusgebouw
Lokaal E1.17

Lieke Jager

Erasmusgebouw
Lokaal E2.03

Georges Ledoux

Erasmusgebouw
Lokaal E2.04

Rens Eikholt

Erasmusgebouw
Lokaal E2.06

Tirsa Guelen-Satink Erasmusgebouw
Lokaal E2.11
Joke Tesink Erasmusgebouw
Lokaal E2.18
José Besselink Erasmusgebouw
Lokaal E2.51
Calijn de Jong Erasmusgebouw
Lokaal E2.56
Mark van der Meijden Erasmusgebouw
Lokaal E2.68
Stefanie Ramachers Erasmusgebouw
Lokaal E2.70
16.00-17.00u Toelichting Leeratelier OMO-scholen (alleen voor studenten die interesse hebben in het leeratelier op OMO-scholen) Stef Siepel en Esmée Bruggink Erasmusgebouw
Lokaal E2.16

Programma vrijdag 2 september 2022

Kennismaken met elkaar, je opleiders en het beroep, in de PPL-groepen.

Tijd Groep Opleider Locatie
09.00-12.00u PPL1 Ida Oosterheert

Erasmusgebouw
Lokaal E1.05

PPL2 Lorenz Boeckhorst

E1.06

PPL3 Teije Boeijen

E3.14

PPL4 Rosalie Reede

E1.10

PPL5 Miesje Engels en Georges Ledoux

E1.14

PPL8 Calijn de Jong

E20.25

PPL9 Maaike Nap

E3.15

PPL10 Nina Kremers

E3.18

PPL11 Bo van Leeuwen

E2.06

PPL12 Rens Eikholt

E2.08

PPL13 Tirsa Guelen-Satink

E2.16

PPL14 Mark van der Meijden

E2.18

PPL15 Sjoerd Reutelingsperger

E3.01

12.15-13.30u

Eat & greet (vega lunch)

Grotiusgebouw, terras Het Gerecht

13.45-15.30u

Leraren/
leerlingenpanel

Elinor Ostromgebouw 
EOS N01.630

15.30-17.00u Borrel

Gymnasion
Sportcafé
The Yard

Programma maandag 5 september 2022

5 september 2022
08.30-10.15u

Vakdidactiek

Opleider Vakdidactiek
10.30-12.15u

Algemene Didactiek

Opleider Algemene Didactiek