Zoek in de site...

Contact

Radboud Innovation Science
Algemeen

Inge Nettekoven
radboudinnovation@science.ru.nl
024 36 52 229

ISiS
RIBES

Milieukunde, biologie, science in society

Francisco Arjona Madueño
francisco.arjonamadueno@ru.nl 
06 50 09 96 11

IMM
HFML-FELIX
High tech & materialen

Isabel Rijk
isabel.rijk@ru.nl 
06 52 75 46 20

IMAPP
iCIS
Informatica, wiskunde, hoge-energie fysica, astrofysica

Iris van Veghel
Iris.vanveghel@ru.nl
06 31 13 25 95

RIMLS
DCN
IMM
Levensweten-schappen, medische wetenschappen

Antoine Wellink
antoine.wellink@ru.nl
06 52 02 82 26

Transitorium kamernummers: 00.013, 00.024, 00.026, 00.028, 00.030, 00.032, 00.034



Antoine WellinkHoofd Radboud Innovation Science

Antoine Wellink
antoine.wellink@ru.nl
06 52 02 82 26 
LinkedIn_Logo

Inge NettekovenBackoffice Medewerker Projectcoördinatie

Inge Nettekoven
inge.nettekoven@ru.nl 
06 31 67 02 40

Isabel_RijkKnowledge Transfer Manager

Isabel Rijk
isabel.rijk@ru.nl 
06 52 75 46 20
LinkedIn_Logo

Esther van StratenManager Externe Relaties Radboud AI

Esther van Straten
esther.vanstraten@ru.nl
06 50 01 03 64
LinkedIn_Logo

Franscisco ArjonaKnowledge Transfer Officer

Francisco Arjona Madueño
francisco.arjonamadueno@ru.nl
06 50 09 96 11
LinkedIn_Logo

iris-van-veghel-risKnowledge Transfer Officer

Iris van Veghel
Iris.vanVeghel@ru.nl                           
06 31 13 25 95

John VerhagenManager Projectcoördinatie

John Verhagen
john.verhagen@ru.nl 
06 31 67 02 98
LinkedIn_Logo

Yasemin_AtilProjectcoördinator

Yasemin Atil
yasemin.atil@ru.nl         
06 31 13 25 71

Audri LamersProjectcoördinator

Audri Lamers
audri.lamers@ru.nl 
06 31 67 03 38

ProjectcoördinatorJasper_Uijttenboogaart

Jasper Uijttenboogaart
jasper.uijttenboogaart@ru.nl
06 50 17 21 90

Projectcoördinator

Maud Hendriks
maud.hendriks@ru.nl
06 31 13 26 12

Projectcoördinator

Hein Vosmar
hein.vosmar@ru.nl   
06 31 67 03 29