Zoek in de site...

Organisatie & contact

Bureau Radboud Honours Academy

Het bureau van de Radboud Honours Academy bestaat uit de manager, de programmaregisseurs van de universiteitsbrede, interdisciplinaire programma's en enkele medewerkers op het gebied van ondersteunende diensten zoals het secretariaat, communicatie en kwaliteitszorg.

Contactinformatie

Radboud Honours Academy algemeen

icoon-telefoon024 - 361 59 55 
mailicoon honours@honours.ru.nl

Bezoekadres

Houtlaan 4
Kamer 00.135
6525 XZ Nijmegen

Postadres

Postbus 9102
6500 HC Nijmegen

Kijk hier voor de bereikbaarheid van Radboud Universiteit.

- Annemarie Hinten - Nooijen
Manager
+0031 (0)24 361 59 55
annemarie.hinten@ru.nl

- Linda Kersten
Officemanager
+0031 (0)6 24 41 25 94
linda.kersten@ru.nl

- Rita Kosman
Onderwijs- en studentadministratie / secretaresse
+0031 (0)24 361 59 55
honours@ru.nl

- Ceciel ter Horst
Communicatiemedewerker
+0031 (0)24 361 62 08
ceciel.terhorst@ru.nl 

- Maarten de Boer
Onderwijsadviseur
+0031 (0)6 39 75 51 74
maarten.deboer@ru.nl 

- Maartje Cobussen
Kwartiermaker City Deal Kennis maken
+0031 (0)24 361 59 55
m.cobussen@ru.nl

- Martijn Stevens
Programmaregisseur
+0031 (0)24 361 59 55 
martijn.stevens@ru.nl

Honoursprogramma voor eerstejaarsstudenten

- Casper Kirkels 
Programmaregisseur
+0031 (0)24 361 59 55
casper.kirkels@ru.nl

Honoursprogramma voor bachelorstudenten

- Floor Binkhorst
Programmaregisseur Honoursprogramma 'Building Bridges'
+0031 (0)6 31 13 27 36
floor.binkhorst@ru.nl

- Tim Houwen
Programmaregisseur Honoursprogramma' 'Building Bridges'
+0031 (0)24 361 59 55
tim.houwen@ru.nl

- Joyce Vermeer
Programmaregisseur Filosofie, Theologie en Religiewetenschappen
joyce.vermeer@ru.nl 

- Heleen Loof
Programmaregisseur Letteren
+0031 (0)6 31 13 27 25
heleen.loof@ru.nl

- Marlene Meyer
Programmaregisseur Social Sciences
+0031 (0)24 361 56 66
marlene.meyer@donders.ru.nl

- Floor Bessems
Programmaregisseur Nijmegen School of Management
floor.bessems@ru.nl

- Olympia Colizoli
Programmaregisseur Artificial Intelligence
olympia.colizoli@donders.ru.nl

- Suzanne Heemskerk

Programmaregisseur Medical Sciences
06 - 29 66 93 05
honoursmedicalsciences.rha@radboudumc.nl

- Juriaan Metz
Programmaregisseur Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica
+0031 (0)24 365 23 10
juriaan.metz@ru.nl

- Leonie Oostwoud Wijdenes
Programmaregisseur Psychologie
+0031 (0)24 361 25 95
leonie.oostwoudwijdenes@donders.ru.nl

- Annika Boh
Programmaregisseur Law in Action
+0031 (0)6 31 13 23 67
annika.boh@ru.nl 

- Jitske Kleisterlee
Programmaregisseur Law Extra
+0031 (0)6 31 13 24 19 
jitske.kleisterlee@ru.nl  

Honoursprogramma voor masterstudenten

- Noortje ter Berg
Programmaregisseur Project Impact
+0031 (0)24 361 59 55
noortje.terberg@ru.nl

- Heleen Loof
Programmaregisseur Beyond the Frontiers
+0031 (0)6 31 13 27 25
heleen.loof@ru.nl