Zoek in de site...

PUC of Science staff

Barbara Evertsen

Barbara (B.B.) Evertsen
Coördinator
barbara.evertsen@ru.nl

MeysLampe

Meys (M.M.A.) Lampe
Projectleider
meys.lampe@ru.nl

Peisi

Peisi Ying
Management Assistent
peisi.ying@ru.nl

JanMarijnissen

Jan Marijnissen
Projectleider profielwerkstuk
jan.marijnissen@ru.nl

Afbeelding1

Wilma Lamers
Projectcoördinator Student op School

NatasjaJannink

Natasja (N.T.) Jannink
Vaksteunpunt coördinator biologie
natasja.jannink@ru.nl

pieter-van-engelen

Pieter (P.W.) van Engelen
Vaksteunpunt coördinator informatica
pieter.vanengelen@ru.nl

Virgil Tromp

Virgil Tromp
Vaksteunpunt coördinator natuurkunde
virgil.tromp@ru.nl

Marco_ISE_PUC

Marco Thörig
Vaksteunpunt coördinator NLT
marco.thorig@ru.nl

damen-mark.118x118x1

Mark Damen
Vaksteunpunt coördinator scheikunde
mark.damen@ru.nl 

TimvanLier

Tim van Lier
Vaksteunpunt coördinator wiskunde
tim.vanlier@ru.nl

Vincent van Eijden_PUC of Science

Vincent van Eijden
Coördinator HiSPARC
vincent.vaneijden@ru.nl

Ellen van de Logt

Ellen van de Logt
coördinator DNA en bio-informatica
Ellen.vandeLogt@ru.nl

beate-stevens

Beate Stevens
ondersteuning PUC algemeen
Beate.Stevens@ru.nl

Thomas Vissers_

Thomas Vissers
pws-ondersteuning natuur- en wiskunde
thomas.vissers@ru.nl

JJJD

Job Doesburg
pws-ondersteuning informatica
job.doesburg@ru.nl

Floris van Oers_PUC of Science

Floris van Oers
pws-ondersteuning scheikunde
floris.vanoers@ru.nl

Vera van den Boer_

Vera van den Boer
pws-ondersteuning biologie
v.vandenboer@student.ru.nl