Organisatie

Staf Contact
Directeur
Dr. J.L. Krabbendam, Hans
E-mail: hans.krabbendam@ru.nl
Telefoon: 024 36 20183
Archivaris
Drs. R.A.W.J. Peters, Ramses
E-mail: archief@kdc.ru.nl
Telefoon: 024 36 12450
Collectiespecialist Beeld & Geluid en Bibliotheek
Mw. drs. M.M. Smulders, Marieke
E-mail: marieke.smulders@ru.nl
Telefoon: 024 36 12741

Hieronder volgt een alfabetisch overzicht van al onze medewerkers. Zij zijn voor vragen bereikbaar op het algemene e-mailadres van het KDC: info@kdc.ru.nl

Medewerkers en vrijwilligers
Dr. C. van den Belt Dr. O.S. Lankhorst
Mw. M. van der Berg, MA Mw. drs. H. Linders
Drs. S. Bergs-Reijnen Mw. drs. M. van Montfort-Kreuzer
Dhr. M. van den Broek Mw. C.J. Navest-Folmer
Drs. C. Burgemeestre Dhr. B. van Nieuwland
Dhr. A. Caspers, MA Mw. A.J.M. Nuij-Pruijn
Dr. A.M. Derksen Dr. M.O. Oprel
Mw. G. Eggink Mw. drs. M.C.A.M. Pauwels
Drs. ing. H.H. Ganzevles Dr. J.M. Peet
Mw. M.C.B. Garé Dhr. B. Roelofs
Mw. S. Gobec Mw. T. Rothuis
Drs. T.G.M. Graas Mw. F. Samba
Mw. G.M.J. Hermkens Dhr. K. Slijkerman
Dhr. T.A.M. Hofmans Mw. drs. R. Stapelbroek
Dhr. J.J.L.G. Huntjens, MA Mw. J.M. Smith
Mw. J.A.M.J. Joosten Mw. E. Van Teeseling
Dhr. J.M. Kersbergen Dhr. M. Teulings
Mw. L. de Klein Drs. G. Vink
Mw. M. Kootkar Mw. drs. L. Waanders
Dhr. F. Kroonenberghs Drs. C. Willemsen
Mw. drs. J.L. van Kuijk Dr. L.G.M. Winkeler

Wilt u ook vrijwilliger worden? Lees dan verder onder Praktische Informatie.

Ten slotte wordt onze organisatie ondersteund door de leden van onze wetenschappelijke adviesraad.

Wetenschappelijke Adviesraad Contact
Voorzitter
Prof. dr. M.E. Monteiro
Hoogleraar Geschiedenis van het Nederlands Katholicisme (RU)
E-mail: marit.monteiro@ru.nl
Prof. dr. G. Harinck
Directeur HDC (Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme) (VU)
E-mail: g.harinck@vu.nl
Dr. A. van Kessel
Centrum voor Parlementaire Geschiedenis (RU)
E-mail: alexander.vankessel@ru.nl
Prof. dr. F. van Lieburg
Hoogleraar Religiegeschiedenis (VU)
E-mail: f.a.van.lieburg@vu.nl
Prof. dr. Th. Engelen
Hoogleraar Historische Demografie en Gezinsgeschiedenis (RU)
E-mail: t.engelen@let.ru.nl
Prof. Dr. Kim Christaens
Directeur KADOC (KU Leuven)
E-mail: kim.christiaens@kuleuven.be
Dr. Marijke Kral
Lector Learning and teaching with ICT (HAN)
E-mail: marijke.kral@han.nl