Radboud Universiteit
Zoek in de site...

Contact

Heb je een vraag of opmerking over het bestaande onderwijsaanbod? Radboud Academy helpt je graag verder. Zo geven we je antwoord op je persoonlijke leer- en ontwikkelvragen. We adviseren je over bepaalde programma's en modules die goed met elkaar te combineren zijn. Of we verwijzen je vanuit Radboud Academy door naar een van de opleidingscentra die bij ons aangesloten zijn, zodat zij je heel gericht verder kan helpen. Heb je een idee voor nieuw te ontwikkelen aanbod? Ook dan zijn we er voor je. Neem gerust contact met ons op of kijk bij onze maatwerk- en incompanytrajecten.

Contactgegevens

mailicoon: radboudacademy@ru.nl
telefoonnummer: 024 - 36 12 677
Untitled design:
LinkedIn
bezoekadresHuize Heyendael, Geert Grooteplein Noord 9, Nijmegen

We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag (8.30 - 17.00 uur).

Op de hoogte blijven van nieuw vervolgonderwijs?

Laat je gegevens achter, dan houden we je per e-mail op de hoogte houden van het nieuwe aanbod.

Routebeschrijving

Huize Heyendael ('het kasteeltje') is bereikbaar via:

Met de trein en bus

  • Elke 5 - 10 minuten rijdt er een bus richting de halte Radboud UMC Nijmegen. Je kunt ook een OV-fiets huren. Hiermee ben je in ongeveer 15 minuten op locatie.
  • Vanaf de bushalte is Huize Heyendael een kleine 5 minuten lopen. Je vindt de bushalte (en Huize Heyendael) op deze plattegrond. (pdf, 536 kB)

Met de auto

  • Houd in je route-app het adres Geert Grooteplein Zuid 10, 6525 GA Nijmegen aan. Je komt dan bij de hoofdingang van het Radboudumc en kunt een paar meter verderop direct de parkeergarage inrijden.
  • Je vindt de parkeergarage (en Huize Heyendael) op deze plattegrond. (pdf, 536 kB)
Liesbet Korebrits
Liesbet Korebrits


Programmadirecteur
06 - 46 27 85 25 / 024 - 36 12 677
liesbet.korebrits@ru.nl

Bé Breij
Bé Breij


Dean
024 - 36 12 677
be.breij@ru.nl

Martijn Peters
Martijn Peters


Business Developer
024 - 36 12 912
martijn.peters@ru.nl

Asha Parisius
Asha Parisius


Manager Programmabureau
024 – 36 124 04
asha.parisius@ru.nl

Elles Droppers
Elles Droppers


Senior marketing communicatie specialist
024 – 36 129 11
elles.droppers@ru.nl

Jorn ten Brink
Jorn ten Brink


Programmaregisseur
06 - 39 68 33 07
jorn.tenbrink@ru.nl

Michelle Veugelers
Michelle Veugelers


Onderwijsdesigner
024 - 36 12 677
michelle.veugelers@ru.nl

Gert Bosgra
Gert Bosgra


Onderwijsdesigner
024 - 36 12 677
gert.bosgra@ru.nl

Jules van Horen
Jules van Horen


Onderwijsdesigner
024 - 36 12 677
jules.vanhoren@ru.nl

Nikki Verseput
Nikki Verseput


Onderwijsdesigner
024 - 36 12 677
nikki.verseput@ru.nl

Sophie Gersjes
Sophie Gersjes


Junior Contentspecialist
024 - 36 12 677
sophie.gersjes@ru.nl